SigmaMail
spacerspacer

Geachte motorvrienden,

De Paasshow was een groot succes, daarover vertelt Kees meer in zijn column.
Petra en Tresia hebben weer een oogstrelende collectie samengesteld die zij als supervrouwelijk omschrijven. De damescollectie is gearriveerd en hangt ongeduldig te wachten om bewonderd te worden. Natuurlijk is ook de mannencollectie weer zeer compleet en verrassend. Het mooie motorweer komt er aan en je wilt natuurlijk snel de snelste en/of mooiste route vinden, daarom in deze nieuwsbrief extra aandacht voor de diverse navigatie- en communicatiesystemen. Voor de eerste mooiste route hebben wij al een tip: regelrecht naar Industrieweg 25 te Rogat!

Veel leesplezier Team Gebben Motoren

 
spacer
 

DE BESTE NAVIGATIESYSTEMEN VIND JE BIJ GEBBEN MOTOREN

Gebben Motoren heeft voor ieder type motorrijder - avontuurlijk of doelgericht -  het juiste navigatie- en communicatie systeem. Wij leveren uitsluitend kwaliteitsmerken zoals Garmin en Scala rider. Natuurlijk kunt u vertrouwen op ons professionele advies, zodat u altijd de juiste keuze maakt.

GARMIN NÜVI 510

De nieuwe Garmin Nüvi 510 zit in een stevige behuizing en is te gebruiken bij elk weertype. Het GPS-systeem kan in een handomdraai worden gemonteerd en gedemonteerd. De Nüvi 510 is uitgerust met een Bluetooth functie, waardoor je de gesproken routebegeleiding rechtstreeks in je helm kunt horen. Bij de Nüvi 510 krijg je standaard cartografie van de Benelux en Frankrijk (plus de rand van Duitsland), uiteraard kan je ook andere kaarttypes gebruiken. Op de kaarten worden ook de locaties van de flitspalen en de maximumsnelheden op de grote wegen vermeld. Wandelen, fietsen of motorrijden, het kan allemaal met deze stevige, waterdichte, multifunctionele Nüvi 510.


De Garmin Nüvi 510 wordt standaard geleverd met :

  • wegenkaart van Benelux + Frankrijk in het geheugen geprogrammeerd
  • zuignap bevestiging
  • dashboardschijf voor installatie op dashboard
  • voedingskabel ( 12 V / 24 V )
  • fietsstuur / scooter / motor bevestigingsbeugel 

Verkoopprijs € 355,-

Garmin Nuvi 510
 
Garmin Zumo 660

Garmin Zümo 660®

De Zümo 660 is het nieuwste type in de Garmin Zümo serie van motorfietsnavigators. Dit toestel beschikt over slechts één toets: de aan&uit knop. De bediening geschiedt verder op het heldere, handschoenvriendelijke aanraakscherm met een diagonaal van bijna 11 centimeter. De Zümo 660 beschikt tevens over de rijstrookassistent en het knooppuntbeeld voor duidelijke navigatie aanwijzingen. Op de kaart worden nu ook 3-D gebouwen (stadsbeeld) getoond.

  • De robuuste behuizing is waterbestendig volgens IPX-7 norm en bestand tegen (gelekte) brandstof en UV straling.
  • Zowel een motorfiets- als voertuigsteun worden standaard meegeleverd.

Draadloze Bluetooth technologie

Met deze functie kunnen gebruikers handsfree telefoneren zodra de Zümo is gekoppeld aan een eveneens van Bluetooth voorziene GSM. Verder is het mogelijk draadloos gesproken navigatie aanwijzingen of muziek te ontvangen bij gebruik van een daarvoor geschikte motorhelm of headset.

Citynavigator

De Zümo 660 is standaard voorzien van de CityNavigator NT kaart voor Europa. Met deze wegenkaart beschikt u tevens over een database met zo'n 1,2 miljoen nuttige punten (POI's) waaronder hotels, restaurants, tankstations, musea enz. De detailwegenkaart voor de Zümo is gebaseerd op NAVTEQ™ cartografie.


Advies verkoopprijs: € 705,-

Gebben prijs: € 599,-

 

 

PRATEN, BELLEN, MUZIEK LUISTEREN, HET KAN ALLEMAAL!

Bij Gebben Motoren vind je de meest geavanceerde communicatie systemen. Veilig en betrouwbaar! De Scala Rider Q Multiset is een duurzame en weerbestendige helm headset,. Het product staat garant voor een  eenvoudige zelfmontage van het gehele systeem binnen 5 minuten en laat na verwijdering geen sporen van beschadiging op de helm na. De microfoon heeft een glasheldere geluidskwaliteit waardoor motorrijders perfect verstaanbaar zijn voor hun gesprekspartner.

Scala Rider Q2 Multiset

Cardo introduceert een nieuwe telg in de succesvolle ScalaRider productlijn, de ScalaRider Twin Pack Multiset Q2 XL voordeelbundel. De ScalaRider Q2 Multiset is een uitkomst voor 2 motorrijders die tijdens hun rit, glashelder met elkaar in gesprek willen kunnen blijven. Af fabriek is de set met elkaar gepaired en direct klaar voor de start.

De Scala-Rider™ Q2 stelt motorrijders in staat om:

  • GPS Navigatie instructies te horen
  • te communiceren met een bijrijder
  • telefoongesprekken te voeren via een GSM
  • de geïntegreerde FM Radio te beluisteren
  • te luisteren naar een MP3 speler

Hypermoderne bike-to-bike en bijrijder communicatie
De met 'Multiple Device Connection technologie' uitgeruste Scala-Rider™ Q2, maakt het mogelijk voor motorrijders en passagiers om gelijktijdig te spreken en te luisteren. Motor naar motor communicatie is mogelijk tussen maximaal 3 motoren binnen een reikwijdte van 500m in open terrein. De Scala-Rider™ Q2 kan met alle andere Scala-Rider™ modellen communiceren via Bluetooth (reikwijdte 10 meter).

Verkoopprijs € 339,95

Scala Q2SCALA RIDER Q2 XL

1 headset met XL microfoon.
Voortschrijdend op het grote succes van de Scala-Rider™ Bluetooth Motorhelm headsets productlijn, introduceert Cardo Systems de langverwachte Scala-Rider™ Q2.

Deze nieuwkomer stelt Motorrijders in staat om te communiceren met andere Motorrijders en de bijrijder. Daarnaast kunnen Navigatie instructies en de geïntegreerde FM Radio beluisterd worden.

Verkoopprijs € 199,95

PROFITEER VAN DE SPECIALE PAKKET PRIJZEN

*Informeer naar de voorwaarden

Pakket

Prijs normaal

Pakket prijs

Uw voordeel

Optioneel One Route 
€135,-(op=op)

Garmin nüvi 510 Benelux, France + Cardo Q2 XL

€ 535

€ 465

 € 70,00

€ 59

Garmin nüvi 510 Benelux, France + Scala rider Q2 Xl multiset

€ 675

€ 625

 € 50,00

€ 59

 

 

 

 

 

Zumo 660 + Numaps Lifetime update

€ 719

€ 699

 € 20,00

€ 59

Zumo 660 + Scala rider Q2 XL

€ 799

€ 729

 € 70,00

€ 39

Zumo 660 + Scala rider Q2 Xl multiset

€ 939

€ 869

 € 70,00

€ 39

Zumo 660 + Numaps Lifetime update + Scala rider Q2 XL

€ 919

€ 839

 € 80,00

€ 19

Zumo 660 + Numaps Lifetime update + Scala rider Q2 Xl multiset

€ 1.059

€ 969

 € 90,00

€ 19

         
 

XT1200Z Super Ténéré - GO BEYOND

De compleet nieuwe Yamaha Super Ténéré is de meest sensationele en avontuurlijke toermachine van de toekomst, waarbij de ruige Dakar-stoerheid en betrouwbaarheid van Yamaha wordt gecombineerd met een hoge mate van wendbaarheid en geavanceerde besturingstechnologie. De Super Ténéré wordt in beperkte oplage geproduceerd, dus wees er snel bij!

Leverbaar eind Mei!

Super tenere
   
FZ8 ABS

FZ8 ABS WOLF IN SCHAAPSKLEREN


Het hart van de FZ8 bestaat uit een veelzijdig en krachtig 779cc motorblok met directe gasrespons en koppel bij lage toeren. Hij biedt volop power, power waar Yamaha bekend om staat. Licht, makkelijk wendbaar en een ergonomisch ontwerp leggen de nadruk op deze sportieve all-round motorfiets. De standaard ABS zorgt voor veilig en gemakkelijk remmen. De FZ8 is een sportieve naked met enorme power die u zal doen verbazen.

Slechts beperkt leverbaar in 2010:

De naked uitvoering in Augustus, de Fazer in Juli.

 

KLANT IN THE SPOTLIGHTS

9000 KILOMETER AVONTUUR

Philip Dhert is al ruim 20 jaar een gepassioneerd motorrijder. De 47 jarige eigenaar van een banketadviesbureau is een trouwe klant van Gebben Motoren en rijdt momenteel een Yamaha FJR 1300. Elk jaar maakt hij samen met zijn vrouw Joke meerdere mooie toertochten. Vorig jaar reisde het stel op de motor naar de Noordkaap. Een tocht van maar liefst 9000 kilometer!

'De trip naar de Noordkaap was geweldig. We reden naar Rostock, waar wij de boot namen naar Helsinki, via Finland omhoog richting de Noordkaap. De terugweg namen wij via de kust van Noorwegen. Het was geen vakantie maar een avontuur! We hebben geen hotels geboekt maar zijn gewoon op de bonnefooi vertrokken. Dat gaf ons onderweg een grote vrijheid om te blijven of juist door te reizen als we dat wilden. De route had ik wel in grote lijnen bepaald en ik beschik over een goed navigatiesysteem. Via het communicatiesysteem hadden Joke en ik onderweg contact.

Als mensen het over Scandinavië hebben dan zeggen ze vaak 'je komt er niks tegen' dat klinkt leuk maar als je het zelf ervaart dan kun je je pas voorstellen wat dat betekent. De mooie natuur, de leegte en enorme stilte is zeer indrukwekkend. We hebben de Noordelingen als zeer vriendelijk en gastvrij ervaren. Bij een tankstation sprak een Noor ons aan, Nederlanders zo ver van huis op de motor, hij wilde er meer van weten. Hij vroeg ons achter hem aan te rijden en wij werden bij hem thuis gastvrij ontvangen met koffie en gebak.

Voordat we aan onze reis begonnen heb ik onze motoren van top tot teen bij Gebben Motoren laten nakijken. Ik vaar blind op de expertise van de mannen in de werkplaats. Ook kregen we goed kledingadvies. Zo gingen we dus heerlijk zorgeloos op reis. Benzine erin en gas geven, de rest laten wij graag aan Gebben Motoren over.'

 

Noordkaap
 
Circuit dag

LAATSTE KANS OM IN TE SCHRIJVEN!

 

2 MEI 2010 Veiligheidstraining Circuit Lelystad AMTIII, Veilig op de motor met tips & tricks van professionals

 

Wat is er nou mooier dan je motorrijvaardigheid te trainen, zonder dat je een tegenligger tegenkomt? En wanneer leer je de motor het beste kennen? Gewoon door eens een keer heel hard te remmen bijvoorbeeld, of het bochten rijden te optimaliseren door op het juiste moment gas te geven en in te sturen. Gewoon met je eigen motor oefenen onder leiding van niemand minder dan Blik op de Weg verkeersgoeroe Charles van der Straten en zijn mensen.

Klik hier voor meer informatie en het inschrijfformulier

 
FZ8

COLUMN KEES TIMMER

Paasbest

Zelden werd een Paasshow zo goed bezocht als de jongste editie! We hadden alles mee: mooi weer, een groot aantal enthousiaste naar motorrijden hunkerende Gebben fans en een team medewerkers dat zoals altijd haar gasten met open armen en grote smile ontving.  De vele gasten waren op hun paasbest en genoten van al dat motormoois. Vooral de Europese Primeur van de splinternieuwe, unieke, goeduitziende, FZ 8 Fazer en Naked, kregen van de bezoekers veel aandacht.
Velen waren zo enthousiast dat zij direct hun 'oude liefde' inruilden voor een nieuwe!

Ook de aantrekkelijk geprijsde kleding was populair, velen verlieten tevreden met tassenvol aankopen de kledingafdeling. De vele Gebben fans deden zich natuurlijk ook tegoed aan de rijk gevulde Paasbrunch. Wij willen dan ook iedereen die ons heeft bezocht of iets heeft gekocht hartelijk bedanken! Voor hen die de Paasshow hebben moeten missen: we zijn van dinsdag t/m zaterdag open, dus kom naar Rogat, u bent van harte welkom!  

Met sportieve motorgroet en graag tot ziens,

Team Gebben Motoren
info@gebbenmotoren.nl

 
Finance yor dream

Finance your dream

Als u droomt van bijvoorbeeld een nieuwe Yamaha XJ6 Diversion, denk dan aan Yamaha Finance. Daarmee kunt u uw aankoop namelijk zeer voordelig financieren, waardoor u al een gloednieuwe Yamaha rijdt voor een zeer laag maandbedrag.

Om precies te zijn: bij aankoop van een nieuwe Yamaha-motor tot een bedrag van €14.000,- betaalt u slechts €99,- per maand*. Bij aankoop van een Yamaha-motor boven de €14.000,- (eventueel i.c.m. extra accessoires) betaalt u €199,- per maand*.

Vraag uw Yamaha-dealer naar de voorwaarden of bereken zelf uw maandbedrag op www.yamaha-motor.nl/finance

*Deze actie, waarbij een effectieve rente van 5,9% gehanteerd wordt, is geldig tot 1 juli 2010.

Rekenvoorbeeld

Prijs Motor Aanbetaling Kredietlimiet eff. rente p.j. Nom. rente p.m. Theoretische looptijd restsaldo Prijs op afbetaling Maandtermijn
9.000   9.000 5,9 0,479 48 5.950 10.740 99,-
13.000 4.000 9.000 5,9 0,479 48 5.950 14.740 99,-
15.000 1.000 14.000 5,9 0,479 48 6.900 16.451 199,-

Dit betreft een doorlopende object financiering. De effectieve rente op jaarbasis is de prijsaanduiding van de financiering, hierin komen alle kosten tot uitdrukking. BKR-toetsing en registratie maken onderdeel uit van de procedure. Yamaha Finance is een product aangeboden in opdracht van Yamaha Motor Nederland BV door FiCon BV ingeschreven bij de Autoriteit Financiële Markten onder nummer 12009222. Voor prospectus en juridische informatie zie www.yamaha-motor.nl/finance. Deze actie is geldig tot en met 1 juli 2010. Rentewijzigingen en typefouten voorbehouden. Let op! Geld lenen kost geld!

 
Kleding

NIEUWE COLLECTIE LADY 2010:
ABSOLUTELY FABULOUS!

Ook op de motor kun je er supervrouwelijk uitzien met de nieuwe damescollectie van Revit. Vrouwelijke snit, fashionable, lekker stoer maar vooral comfortabel draagbaar. Dus kom snel naar de kledingafdeling van Gebben Motoren. Petra en Tresia adviseren je graag.

REVIT, VEELBELOVEND EN TRENDSETTEND

REVIT is een zeer succesvol Nederlands motorkleding merk. Vele vakbladen gaven al lovende kritieken en zij sleepten in 2009 de prestigieuze prijs Best Brand Award 2 in de wacht. In het Moto73 magazine heeft een artikel over Revit de veelbelovende titel 'Met grote stappen richting wereldtop.' Een fantastisch merk dus dat helemaal thuis hoort bij Gebben Motoren.

LEKKER STOER

Revit CR jack leer
Verkrijgbaar in crème, rood en zwart

Revit CR jack textiel

Verkrijgbaar in crème, rood en zwart

SUPER COMFORTABEL

Revit Ignition jack lady's textiel

Met uitneembare binnenvoering en uitneembaar water - en winddicht membraam

Revit Turbine jack textiel

Met uitneembaar water- en winddicht membraam

ZEER COMPLEET

Revit Shade jack textiel Wind-en waterdicht, ademend, met uitneembare binnenvoering en ventilatie ritsen

 

MODIEUZE HANDSCHOEN

Modieuze vrouwelijke handschoen in tweekleurig leer, met een comfortabele pasvorm. Dit accessoire is in alle seizoenen onmisbaar en maakt je outfit helemaal compleet.

Revit glove Airvolution (leer race) zwart-wit

Revit glove Quantum (tour) zwart-wit

 

Gebben Motoren OPENINGSTIJDEN

Dinsdag : 08.00 - 18.00 uur
Woensdag : 08.00 - 18.00 uur
Donderdag : 08.00 - 21.00 uur
Vrijdag : 08.00 - 18.00 uur
Zaterdag : 08.00 - 16.00 uur

(*maandag en zondag gesloten)

 

WIJ ZIJN GESLOTEN OP:

Koninginnedag 30-4
Bevrijdingsdag 5-5
Hemelvaartsdag 13-5
1e en 2e Pinksterdag 23-5 en 24-5

 
MT01

Zaterdag 22 MEI

DEMODAG!

Zaterdag 22 mei moet u even beslist even een bezoekje brengen aan Gebben Motoren. U krijgt de kans een proefrit te maken op alle nieuwe Yamaha modellen. Op de dag zelf kunt u zich bij ons laten inschrijven. U rijdt vervolgens in groepjes, onder leiding van een voorrijder.

LET OP: Op de Demodag de gehele dag TAXFREE shoppen in de kledingshop. (m.u.v. Schubert artikelen)

Op de demodag is ook weer de catering van Stef Pastoor aanwezig met lekkere hapjes en drankjes.

 

2 Mei

Veiligheidstraining Circuit Lelystad AMTIII

Onder begeleiding van professionals krijgt u op het circuit van Lelystad tips & tricks waardoor u nog veiliger en zelfverzekerder de weg op gaat.

Klik hier voor meer informatie en het inschrijfformulier

Agenda online

30 mei

GEBBEN TOERTOCHT

Alweer voor de 5e keer organiseren wij de fantastische Gebben Toertocht. Onder begeleiding van een voorrijder rijdt u een mooi route van 175 km. Bij Gebben Motoren sluiten we de gezellige dag, feestelijk af met een BBQ en muziek.

Klik hier voor meer informatie en het inschrijfformulier

 

 

4 t/m 7 juni

MOEZEL-WESTERWALD TOUR

In samenwerking met MBM Travel ( motorreizen en -trainingen) organiseert Gebben Motoren de Moezel -Westerwaldtour. Deze 4-daagse toer leidt u door een prachtig gebied. De groep wordt onderverdeeld in toer- sporttoer- en sportrijders. Prima verzorgde reis inclusief hotelovernachtingen, ontbijt, diner en een verrassingsmenu.

Klik hier voor meer informatie en het inschrijfformulier

 

10 t/m 13 september

WEEKEND BERGRIJ-VAARDIGHEID SAUERLAND

In samenwerking met Verkeersschool Charles van der Straten organiseert Gebben Motoren een geheel verzorgd lang weekend in het Duitse Sauerland. Tijdens dit weekend wordt een training verzorgd waarbij het rijden in de bergen wordt getraind. Dit ter voorbereiding voor motorrijders die tochten naar dergelijke gebieden willen ondernemen of voor hen die eens iets anders willen.

Klik hier voor meer informatie en het inschrijfformulier

spacer spacer spacer spacer
footer